Mydelniczki

Eleganckie mydelniczki

Pomimo popularyzacji mydeł w płynie wciąż wielu z nas używa klasycznych mydeł w kostce. Właśnie one potrzebują właściwej oprawy w postaci mydelniczki. Taka mydelniczka może być pomysłową ozdobą łazienki, szczególnie jeśli wyeksponujemy na niej ładne, kolorowe, przyjemnie pachnące mydło np. naturalne, ręcznie wyrabiane mydło glicerynowe kupowane na wagę.

Designerskie mydelniczki łazienkowe

Mydelniczki do łazienki dostępne w naszej kolekcji znacznie różnią się od siebie wyglądem, kształtem, kolorystyką i wzornictwem. Jednak zawsze stanowią ciekawą ozdobę umywalki i są przedmiotem wyjątkowo funkcjonalnym. Wszystkie mydelniczki zostały starannie zaprojektowane, tak aby korzystanie z nich było łatwe i przyjemne. Przede wszystkim mydło jest zawsze zabezpieczone przed ześlizgiwaniem się z mydelniczki lub wyślizgiwaniem z niej. Ponadto posiadają one otwory, specjalny kształt lub odpływ umożliwiające łatwe usuwanie nadmiaru wody, dzięki czemu mydło wygląda zawsze estetycznie, jest suche i nie traci swoich właściwości. Takie mydelniczki z odpływem lub bez mają też powierzchnię, która sprawia, że chwytanie i odkładanie nawet mokrego mydła nie jest problemem.

Modne mydelniczki do łazienki

Projektanci przedmiotów użytkowych takich jak mydelniczki łazienkowe, starają się by były one praktyczne, a jednocześnie by zachwycały wyglądem i doskonale dopełniały wystrój łazienek. Dlatego do wykonania mydelniczek użyto kamień naturalny, ceramikę, wysokiej jakości tworzywa sztuczne, żywicę organiczną, szkło, stal szlachetną, drewno i inne materiały. Taka różnorodność sprawia, że można dopasować odpowiednią mydelniczkę do każdego stylu łazienki, niezależnie od tego czy będzie to łazienka w stylu skandynawskim, vintage, glamour, rustykalnym czy minimalistycznym. Do zaprezentowanych mydelniczek łazienkowych bez trudu można dopasować także takie akcesoria jak dozownik do mydła w płynie, kubek lub stojak na szczoteczki do zębów, stojaki na przybory kosmetyczne, organizer kosmetyczny, a nawet szczotkę do wc, stojak na ręczniki czy stojak na papier toaletowy. Dzięki temu zarówno w łazience, jak i w toalecie można wybrać akcesoria z jednej kolekcji tworząc spójną aranżację.