Półki

Funkcjonalne półki łazienkowe

Porządek w łazience gwarantuje komfort każdego dnia. Czasem jednak trudno utrzymać w łazience ład, ponieważ trzymamy w niej wiele kosmetyków, przyborów kosmetycznych, ręczników i innych drobiazgów, które zawsze chcemy mieć pod ręką. W uporządkowaniu łazienki pomagają więc pojemniki łazienkowe, półki do łazienki czy też organizery prysznicowe. Warto zaopatrzyć się w nie, ponieważ nie tylko zapewnią wygodę i ułatwią utrzymanie łazienki w czystości, ale będą stanowić też fajną ozdobę wnętrza.

Organizer prysznicowy czy półka pod prysznic – co wybrać?

Dzięki takim elementom jak półka prysznicowa lub organizer prysznicowy możemy zwiększyć wygodę podczas każdej kąpieli. Wiele półek prysznicowych nawet nie wymaga montażu i można je zastosować w większości kabin prysznicowych. Półka pod prysznic zarówno prosta jak i narożna to wybór dla tych, którzy trzymają pod prysznicem niewiele drobiazgów. Będzie ona idealna na gąbkę, żel, szampon i mydło. Można wybrać półki, które przypominają koszyk łazienkowy, dzięki czemu wszystkie kosmetyki będą bezpieczne. Półka prysznicowa sprawia, że niezbędne rzeczy mamy pod ręką bez konieczności schylania się po nie. Te osoby, które jednak gromadzą w kabinie prysznicowej większą ilość kosmetyków i przyborów kosmetycznych docenią bardziej organizery prysznicowe. Organizer prysznicowy składa się z wielu funkcjonalnych elementów, które pozwalają przechowywać pod prysznicem nawet duże ilości podręcznych przedmiotów i kosmetyków dla całej rodziny. W dodatku projektanci zadbali, by organizer prysznicowy nie zajmował dużo miejsca i nie przeszkadzał w trakcie prysznica. Z kolei dla tych, którzy zamiast prysznica preferują wannę, projektanci wyposażenia łazienkowego przygotowali stylowe i funkcjonalne półki na wannę. 

Organizer łazienkowy do eleganckiej łazienki

Stylowe i designerskie organizery łazienkowe, jak również pojemniki łazienkowe i inne gadżety, pozwalają uporządkować także kosmetyki i przybory, które trzymamy wokół umywalki i lustra. Wygodny organizer łazienkowy sprawia, że nawet gdy goni nas czas poranna toaleta, golenie się czy malowanie nie jest problemem. Wszystko można mieć w jednym miejscu pod ręką. Różnorodne materiały, z których są wykonane organizery oraz półki łazienkowe (metal, drewno, tworzywa sztuczne, szkło) sprawiają, że można dopasować odpowiednie elementy do łazienki urządzonej w każdym stylu. Półka łazienkowa to element obowiązkowy w każdej łazience. Można ją zamontować koło wanny, w pobliżu umywalki, pod prysznicem. Organizery i półki wyglądają nowocześnie, są wytrzymałe i pozwalają w wygodny sposób korzystać z akcesoriów łazienkowych. 

Pojemniki łazienkowe na drobiazgi

Łazienka to pomieszczenie, w którym nie chowamy wszystkich drobiazgów. Wręcz przeciwnie, chcemy by były one zawsze pod ręką. Dlatego w każdej łazience jest miejsce na wygodne pojemniki łazienkowe. Różne kształty i rozmiary sprawiają, że w takich pojemnikach możemy umieścić prawie wszystko. W dodatku wiele pojemników łazienkowych można powiesić w dowolnym miejscu, dzięki wygodnym przyssawkom. To sprawia, że można obyć się bez wiercenia, a pojemniki łazienkowe mogą zmieniać swoje miejsce w zależności od naszych potrzeb.