Przechowywanie i organizacja

Przechowywanie i organizacja

Dzięki funkcjonalnym pojemnikom i organizerom można w prosty i elegancki sposób uporządkować przestrzeń w łazience. Czerwona Maszyna proponuje szeroką gamę produktów do przechowywania chusteczek, przyborów do makijażu oraz innych akcesoriów toaletowych. Obejrzyj także designerskie kosmetyczki, praktyczne kosze na bieliznę, kosze na pranie oraz kosze na śmieci.

Promocje

Marki w dziale

Estetyczne przechowywanie i praktyczna organizacja w łazience

Urządzanie łazienki to wymagające zadanie. Jest to bowiem pomieszczenie, które z jednej strony stanowi miejsce niezwykle funkcjonalne, w którym dbamy o własną higienę, robimy makijaż i fryzurę, pierzemy i wykonujemy dziesiątki innych czynności. Z drugiej strony jest to też często miejsce relaksu – aromatycznych kąpieli i zabiegów domowego SPA. Łazienka musi więc być wygodna, ładna i dobrze zorganizowana, aby ułatwiać codzienne czynności oraz jej sprzątanie. Pomagają w tym różnego typu praktyczne produkty do organizacji przestrzeni i przechowywania rzeczy, które jednocześnie same w sobie są ozdobą.

Praktyczna kosmetyczka

Kosmetyczka jest rzeczą niezastąpioną szczególnie dla kobiet. W eleganckiej kosmetyczce możemy trzymać niezbędne produkty do makijażu, a po wykonaniu porannego make-up możemy ją wrzucić do torebki. Dzięki temu zawsze mamy przy sobie kosmetyki, które pomogą nam poprawić makijaż w ciągu dnia. Większe kosmetyczki to pozycja obowiązkowa w czasie każdego wyjazdu, zarówno dla pań, jak i panów. W domu doskonale sprawdza się też duża kosmetyczka w kształcie kuferka. Pomieści ona wszelkie kosmetyki oraz akcesoria do makijażu, a do tego będzie prawdziwą ozdobą łazienki.

Designerski kosz na pranie

Kolejną rzeczą niezbędną w każdej łazience jest kosz na pranie. Dzięki połączeniu różnych materiałów, lekkiej konstrukcji i ciekawego designu kosze na pranie mogą być ciekawym elementem uzupełniającym wystrój łazienki. Różnorodność koszy na ubrania i bieliznę sprawia, że można dopasować kosz na pranie do każdego wystroju wnętrza.

Stylowy kosz na śmieci

Kosz na śmieci to coś co przywykliśmy chować w zamkniętych szafkach, najczęściej pod zlewem. Jednak piękne, kolorowe kosze na śmieci z naszej kolekcji to przedmioty, które z dumą można postawić w widocznym miejscu zarówno w łazience, jak i w toalecie. Bonusem jest fakt, że tak ustawiony kosz na śmieci będzie o wiele bardziej poręczny. Polecamy kosze na śmieci z nowoczesnym systemem mocowania worka, który sprawia, że nie jest on widoczny na zewnątrz, co znacznie podnosi estetykę kosza na śmieci.

Funkcjonalne wiadro i miski

Łazienka to miejsce, w którym nie może zabraknąć wiader i misek. Jednych i drugich na szczęście nie trzeba skrzętnie ukrywać w kącie łazienki. Każde wiadro czy miednica z aktualnej kolekcji przyciąga wzrok pięknymi kolorami i ciekawymi formami. Codzienne czynności, jak pranie i wywieszanie prania czy mycie podłóg będzie o wiele bardziej przyjemne, dzięki ładnym i wygodnym wiadrom, miskom i wielofunkcyjnym pojemnikom.

Pojemniki na kosmetyki i akcesoria

W łazience trzymamy bardzo wiele drobiazgów – wacików, przyborów kosmetycznych, patyczków higienicznych, kosmetyków, gąbek, myjek, chusteczek itd. Kupując dla nich dedykowane pojemniki na kosmetyki i akcesoria sprawiamy, że mamy je zawsze pod ręką, łatwo nam utrzymywać czystość, a łazienka wygląda bardzo elegancko. W dodatku pojemniki na płatki kosmetyczne czy też pojemniki na chusteczki, mają bardzo ciekawy design. Mając w swojej łazience praktyczne pojemniki na płatki i patyczki higieniczne możemy pozbyć się oryginalnych, foliowych lub plastikowych opakowań, które nie wyglądają ładnie. Pojemniki na waciki to jednak nie wszystko, bo warto mieć też w pobliżu lustra i umywalki praktyczne pojemniki na kosmetyki.