Kosmetyczki

Funkcjonalne kosmetyczki

Kosmetyczka - chyba żadna kobieta nie jest w stanie się bez niej obejść. Idealnie sprawdza się w podróży i w domowych wnętrzach, sprawia, że kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji oraz makijażu znajdują się w jednym miejscu, dzięki czemu unikamy chaosu i bałaganu. Kosmetyczka damska może być przykładem prostej formy, lecz wcale nie musi. Dzisiaj projektanci sprawiają, że kosmetyczka bywa prawdziwym dziełem sztuki.

Jaka kosmetyczka podróżna się sprawdzi?

W podróży trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez kosmetyczki. Pozwala ona zadbać o siebie, czuć się komfortowo czy olśniewać urodą po drobnych poprawkach makijażu przez cały dzień. Kosmetyczka podróżna powinna być wykonana z trwałego i wytrzymałego materiału, by nie uległa zniszczeniu i czyściła się z łatwością. Gdy zanosi się na dłuższą podróż, warto mieć kosmetyczkę sporych rozmiarów, w której zmieści się to, co niezbędne. Miłośniczki prostych form zachwyci na pewno kosmetyczka Lexon Premium, która ze względu na kolorystykę może być używana także przez panów. Kosmetyczka damska, w przypadku której wykorzystano iluzję optyczną i trójwymiar, stanie się znakomitą propozycją dla kobiety ceniącej oryginalne rozwiązania i stylowe drobiazgi. Pojemna i wytrzymała, posłuży zatem przez długie lata. Funkcjonalne kosmetyczki damskie mogą mieć nieco inną formę – kompaktową. Rozkładana kosmetyczka Autentics Kuvert w formie złożonej wygląda niczym torebka kopertowa, kiedy się ją rozłoży, zachwyca pojemnością. Wszystkie potrzebne w podróży drobiazgi zmieszczą się w niej z łatwością. Kosmetyczkę tekstylną łatwo wyprać, jest zatem bardzo funkcjonalna.

Kosmetyczka do torebki – jaka będzie odpowiednia?

Kosmetyczka do torebki nie może być zbyt duża. To model, w którym mieści się zwykle tylko kilka niezbędnych kosmetyków. Odporna na rozdarcia i stworzona z niebrudzącej się tkaniny – taka kosmetyczka na przybory do makijażu posłuży przez wiele lat. Warto dobrać model ulubionej barwy, bo towarzyszył będzie właścicielce na każdym kroku.  Trwała poliestrowa kosmetyczka spełni oczekiwania każdej z kobiet.

Kosmetyczka domowa – jaką wybrać?

Kosmetyczki damskie umieszczone w łazienkach mają zwykle formę sporego kufra. Zabieranie ich w podróż byłoby bezsensem, jednak w przestrzeni domowej sprawdzają się doskonale. Taka kosmetyczka pomieści przeróżne akcesoria i gadżety, zachwycając funkcjonalnością. Miłośniczkom wzoru pepitki na pewno spodoba się bardzo pojemna kosmetyczka Reisenthel, utrzymana w biało – czarnych barwach. Powieszona lub postawiona na łazienkowej półce bardzo ułatwi codzienne dbanie o siebie, a dodatkowo ozdobi przestrzeń.

Projektanci przygotowali także coś dla dzieci – kosmetyczki im dedykowane utrzymane są zwykle w pełnych uroku, pastelowych barwach. Urocze zwierzaki w roli nadruku sprawią, że zbieranie do nich drobiazgów będzie dla dzieci prawdziwą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Zadbano o ich trwałość, by posłużyły przez długi czas.

Kosmetyczka damska to ciekawy pomysł na prezent. Wybierzmy model funkcjonalny i designerski zarazem, taki szczerze ucieszy obdarowaną. W podróży, w domu czy podczas spotkania – kosmetyczka nieodłącznym kobiecym akcesorium!