Pojemniki, miednice, wiadra

Pojemniki łazienkowe, miednice i wiadra

Łazienka to miejsce, które wymaga szczególnej staranności w zakresie organizacji przestrzeni. Zazwyczaj trzymamy w niej kosmetyki, liczne akcesoria kosmetyczne, ręczniki, szlafroki, kosz z rzeczami do prania, a także często środki czystości i akcesoria do sprzątania. Niejednokrotnie z łazienki korzysta kilka osób i do tego nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią, szczególnie jeśli mieszkamy w bloku. Organizacja łazienki jest więc prawdziwym wyzwaniem.

Pojemniki łazienkowe

Najłatwiej zorganizować przestrzeń korzystając z różnorodnych pojemników. Pojemniki do łazienki różnią się wielkością, wyglądem i kolorystyką. Można więc bez trudu dopasować je nie tylko do swoich potrzeb, ale też do stylu, w którym została urządzona łazienka. Małe pojemniki łazienkowe o pojemności około 3l będą idealne zarówno do postawienia na podłodze, na pralce, na blacie przy umywalce, jak i do powieszenia na ścianie. Do takich pojemników można swobodnie wkładać różne akcesoria i urządzenia np. szczotki do włosów, prostownice, lokówki, suszarki, zapasowe kosmetyki, a także ręczniki i wiele innych drobnych przedmiotów. Większe pojemniki sprawdzą się jako kosz na brudną bieliznę, pojemnik na akcesoria do kąpieli lub na środki czystości. Bardzo efektownie wyglądają designerskie kosze łazienkowe. Są one nie tylko praktyczne, ale też bardzo dekoracyjne. Niezastąpione w łazience są także kosze na pranie wykonane z różnych materiałów, na przykład z bawełny. Tego typu kosze są lekkie i łatwe w przenoszeniu, a do tego świetnie wyglądają i wizualnie ocieplają pomieszczenie. Najlepiej jeśli dopasujemy kosz do kolorów tekstyliów łazienkowych.

Miednica

Szeroką, pojemną i wygodną w użytku miednicę powinien mieć w swojej łazience każdy. Taka miednica pozwoli na przenoszenie mokrych rzeczy wyjętych z pralki, posłuży jako miska do prania ręcznego, a także będzie idealna jako pojemnik na brudną bieliznę lub inne rzeczy. My polecamy kolorowe miednice wykonane z polipropylenu. Są to produkty lekkie i jednocześnie trwałe. Wyróżniają się również ciekawą kolorystyką. Dzięki zakupom produktów z jednej serii zarówno miednica, jak i wszelkie pojemniki i kosze łazienkowe mogą idealnie do siebie pasować.

Wiadro

Wiadra, podobnie jak miednice, to obowiązkowy element w domu. Wiadro przydaje się do większości prac porządkowych w domu – mycia okien, podłogi, drzwi. Można też użyć go jako kosz na śmieci. Jeśli wybierzemy wiadro niewielkich rozmiarów to swobodnie schowamy je pod zlewem lub w innym miejscu, tak aby było zawsze pod ręką. Jednak wybierając ładne wiadro, które pasuje do pojemników łazienkowych, organizerów łazienkowych, misek i koszy na pranie, nie musimy się martwić, jeśli będzie ono stało w widocznym miejscu.