Pojemniki na chusteczki

Estetyczne pojemniki na chusteczki

Bardzo fajnym sposobem na wprowadzenie elementów dekoracyjnych do pomieszczeń jest wykorzystanie rzeczy użytkowych tak, aby były jednocześnie ozdobą. Idealnym przykładem są designerskie pojemniki na chusteczki. Taka dbałość o szczegóły sprawia, że wnętrze wygląda luksusowo i elegancko.

Pudełko na chusteczki higieniczne

Bardzo często mamy pod ręką chusteczki higieniczne w typowym kartonowym pudełku. Choć wygląda ono estetycznie i jest kolorowe, to zazwyczaj nie pasuje do wystroju wnętrza i jest mało eleganckie. Jednak mając piękne pudełko na chusteczki higieniczne możemy jednym ruchem przemienić zwyczajną rzecz w coś niezwykłego. Opakowanie na chusteczki w takiej formie będzie się świetnie prezentować na stoliku w salonie, na biurku, w pokoju dziecka, na szafce nocnej w sypialni i w wielu innych miejscach.

Pojemniki na chusteczki do łazienki i toalety

Niejednokrotnie korzystamy z chusteczek, nie tylko zwykłych, ale też nawilżanych w łazienkach i toaletach. Będą one świetnie wyglądały jeśli osłonimy zwykłe opakowanie na chusteczki takim, które będzie doskonale współgrało z wystrojem. Zaletą tego rozwiązania jest też fakt, że specjalny pojemnik na chusteczki nawilżane, pozwoli na dłużej zachować właściwości chusteczek i pomoże zapobiegać ich wysychaniu. Jest to szczególnie ważne jeśli używamy nawilżanych chusteczek do demakijażu, do higieny intymnej czy chusteczek antybakteryjnych.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, szczególnie polecanym do łazienki, jest pojemnik na chusteczki higieniczne z dodatkowymi miejscami na płatki kosmetyczne i patyczki do uszu. Dzięki niemu wszystkie potrzebne akcesoria będą zebrane w jednym miejscu w eleganckim pojemniku. Takie pudełko na chusteczki, płatki i patyczki sprawdzi się też doskonale na toaletce w sypialni.

Elegancki podajnik chusteczek higienicznych

Wszelkie pojemniki na chusteczki wykonane ze stali, z drewna, z żywicy, z marmuru, a nawet z tworzyw sztucznych to doskonała alternatywa dla zwykłych tekturowych opakowań. Duża różnorodność pudełek sprawia, że można dopasować podajnik chusteczek higienicznych do każdego wnętrza. Ponadto warto pamiętać, że opakowanie na chusteczki można połączyć z innymi elementami z danych kolekcji akcesoriów łazienkowych, takimi jak stojaki na papier toaletowy, stojaki na ręczniki, dozowniki do mydła, łazienkowe kosze na śmieci, kubki na szczoteczki do zębów, mydelniczki. Duża różnorodność kolekcji pozwala wybierać wśród ulubionych kształtów, kolorów i materiałów.