Leżak Seletti Shit

16683 Seletti Seletti
654.00 PLN
654,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
16683
Wymiary
Wymiary:
Rozłożony: 122 x 58 x 4 cm
Złożony: 87 x 58 x h.81 cm
Materiały
drewno, poliester

Opis produktu

Leżak Shit marki Seletti. Został wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego, a także materiału odpornego na promieniowanie UV.

Leżak Seletti Shit posiada trzystopniową regulację oparcia, dzięki czemu jest niezwykle wygodny. Ponadto, siedząc na leżaku, poczujesz się jak na tropikalnych wakacjach. Leżak sprawdzi się na tarasie, ogrodzie czy kawiarni.

Produkt został wyprodukowany w Unii Europejskiej. Dostępny w żółto-czarnej wersji kolorystycznej z grafiką soczyście czerwonych ust.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię