Leżak Skagerak Steamer

S1550505 Skagerak Skagerak
4580.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
S1550505
Wymiary
163 x 58 x 100 cm
wysokość siedzenia 32,5 cm
Materiały
Drewno tekowe z certyfikatem FSC 100%

Opis produktu

Leżak Skagerak Steamer to mebel idealny do wakacyjnego relaksu w ogrodzie. Jego wygląd został zainspirowany zakrzywionymi liniami statku wycieczkowego.

Leżak jest wykonany z wysokiej jakości drewna tekowego, bardzo opornego na warunki atmosferyczne. Dla większej wygody ma zintegrowany podnóżek. Gdy nie jest używany, leżak Skagerak Steamer można łatwo złożyć i schować.

Leżak należy czyścić w razie potrzeby odpowiednim środkiem do czyszczenia drewna i miękką szczotką z włosia, a następnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku niewielkiego zabrudzenia wystarczy przetrzeć go suchą szmatką.

Drewno, z którego wykonany jest leżak, jest nieobrobione i dlatego powierzchnia będzie patynować wraz z upływem czasu, aby ostatecznie nabrać pięknego, srebrzysto-szarego koloru. Jeśli chcesz zachować oryginalną miodowo-złotą barwę, regularnie stosuj odpowiedni olej do mebli.

Leżak może być używany przez cały rok, jednak w okresie zimowym zalecamy przechowywanie go w nieogrzewanym pomieszczeniu, na przykład w garażu lub w piwnicy.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię