Leżanka Blomus Stay Ocean L, 80 cm

B62093 Blomus Blomus
2749.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B62093
Wymiary

Wysokość: 75 cm

Szerokość: 80 cm

Długość: 150 cm

Materiały
Włókno syntetyczne

Opis produktu

Leżanka Blomus Stay Ocean L 80 cm to gwarancja komfortowego wypoczynku! Umożliwia komfortowy odpoczynek, czytanie książki czy oglądanie filmu. Choć została stworzona z myślą o zastosowaniu w ogrodzie, równie dobrze odnajdzie się w Twoim mieszkaniu. Jest uniwersalna!


Jej wysokość wynosi 88 cm, długość 157 cm, z kolei szerokość – 79 cm. Umożliwia odpięcie górnej poduszki, która jest przypięta za pomocą zamka błyskawicznego. Jej niebieski, przyjemny dla oka kolor z łatwością wpisze się w każdą przestrzeń.


Leżanka Blomus Stay Ocean L 80 cm bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki. Jej wnętrze zostało wypełnione unikalnymi perłami EPS, które składa się w 98% z powietrza i w 2% ze styropianu. Są wolne od pyłu, hipoalergiczne i oddychające.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

"Jeśli chcesz zaprojektować krzesło w ciekawym kształcie, nigdy nie zaczynaj rysunku od krzesła. Zacznij od rysowania ciekawej formy – możesz odkryć, że właśnie stworzyłeś genialną... lampę." KaschKasch Studio (Kolonia, Niemcy) założyli Florian Kallus i Sebastian Schneider. Według nich inspiracja nie jest przysłowiowym piorunem z nieba. To proces, w którym mniej lub bardziej chaotycznymi etapami tworzy się zupełnie nieoczekiwany i genialny efekt. Przykładem jest kolekcja lamp Cap dla Normann Copenhagen. Projektanci lubili komiksową postać Kalimero – pisklaka noszącego na głowie resztkę skorupki. Po stworzeniu kilku szkiców zwierzątka odkryli, że to idealny zarys lampy stołowej. Do ich klientów należą m.in. Normann Copenhagen, Asco, Menu, Esalia i Living Divani.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię