Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lista pragnień
Ta lista jest pusta. To nie moja lista, moja była pełna


Co to jest lista pragnień?

To lista przedmiotów, które chciałbyś mieć.
Nie zawsze masz chęć, lub czas na zakupy, lub też musisz chwilę zaczekać, by wiedzieć, czy przedmiot będzie pasował do Twojego wnętrza. Dodaj ten przedmot do listy pragnień, by łatwo odnaleźc go później.
Czasem też nie masz odwagi by kupić coś kosztownego. Gdy masz ten przedmiot na liście pragnień, możesz przekazać link do listy znajomym, tuż przed Twoimi urodzinami. Jest duża szansa, że znajomi złożą się na prezent i otrzymasz upragniony prezent, zamiast kolejnej książki, apaszki, lub krawata.

Jak stworzyć listę?

1. Rozejrzyj się w naszym sklepie i znajdź interesujący przedmiot
2. Przejdź na stronę przedmiotu i kliknij guziczek
3. Powtarzaj te czynności i zapełniaj listę!
Zapisz listę pragnień, by łatwo i szybko trafić do przedmiotów które chciałbyś mieć. Lista zapisana nigdy nie znika, ponadto można link do niej przekazać znajomym. Znajomi mogą kupić dla Ciebie prezent z tej listy - to działa trochę tak jak lista prezentów.
Wkrótce Twoje urodziny, imieniny, lub inna okazja? Roześlij link do listy pragnień znajomym - będą wiedzieć co Ci podarować, a Ty będziesz cieszyć się trafionymi prezentami.
Listę jawną mogą oglądać tutaj Twoi przyjaciele, jeśli poinformujesz ich o tym, że masz listę. Lista ukryta jest dostępna tylko dla Ciebie.
Ktoś kupił dla Ciebie ten przedmiot. Może niedługo otrzymasz go w prezencie!
Twoja lista była pełna? Kliknij, podaj e-mail i hasło a wyświetlimy Twoją.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.