Listki do dyfuzora zapachowego Alessi The Five Seasons Ahhh

MW64 2 F Alessi Alessi
85.00 PLN
85,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 2 F
Wymiary
Długość: 20 cm.
Materiały
Drewno mahoniowe.

Opis produktu

Wymienne listki do dyfuzora zapachowego Alessi pochodzą z kolekcji The Five Seasons zaprojektowanej przez Marcela Wandersa. Listki są częścią wiosennej kompozycji Ahhh. Jej świeże i delikatne nuty zapachowe kardamonu, hiacyntu i wetiwerii zmysłowo wkomponują się we wnętrze domu. Listki do dyfuzora z kolekcji The Five Seasons są wymienne, możemy więc bez trudu stworzyć nową aranżację i skorzystać z innego olejku marki Alessi. Wykonano je z drewna mahoniowego, co sprawia, że zapach jest doskonale rozprowadzany po pomieszczeniu. Zestaw listków Ahhh składa się z sześciu elementów od 20 do 27,5 cm wysokości.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię