Listki do dyfuzora zapachowego Alessi The Five Seasons Grrr

MW64 4 F Alessi Alessi
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 4 F
Wymiary
Długość: 27,5 cm.
Materiały
Drewno mahoniowe.

Opis produktu

Stylizowane listki do dyfuzora zapachowego Alessi The Five Seasons zostały w całości wykonane z drewna mahoniowego. Pochodzą z jesiennej kompozycji Grrr, która równoważy między sobą naturalne aromaty kadzideł, drewna cedrowego i mchu drzewnego. Listki do dyfuzora zapachowego Alessi są wymienne, dlatego też możemy do misy, w której znajduje się olejek zapachowy, włożyć listki odpowiadające innej porze roku. Tym samym dowolnie dopasujemy wygląd dyfuzora do charakteru naszego pomieszczenia. Listki z kolekcji The Five Seasons, dzięki zastosowaniu naturalnego surowca, znakomicie przewodzą zapachy. Zestaw listków Grrr składa się z sześciu elementów od 20 do 27,5 cm wysokości.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię