Listki do dyfuzora zapachowego Alessi The Five Seasons Hmm

MW64 3 F Alessi Alessi
85.00 PLN
85,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 3 F
Wymiary
Długość: 22 cm.
Materiały
Drewno mahoniowe.

Opis produktu

Listki do dyfuzora zapachowego włoskiej marki Alessi z kolekcji The Five Seasons zostały zaprojektowane przez mistrza łączenia sztuki i designu Marcela Wandersa. Listki są elementem letniej kompozycji Hmm, której aromatycznych nuty drzewne łączą się z zapachem owoców czerwonych i figowych. Dzięki wyprodukowaniu listków z drewna mahoniowego, zapach jest bardzo dobrze rozprowadzany po całym pomieszczeniu, w którym znajdzie się dyfuzor. Listki marki Alessi są wymienne, więc można dowolnie aranżować flakony z olejkiem. Odmienią więc nie tylko zapach w mieszkaniu, ale również jego wygląd. Zestaw listków Hmm składa się z sześciu elementów od 20 do 27,5 cm wysokości.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię