Listki do dyfuzora zapachowego Alessi The Five Seasons Shhh

MW64 5 F Alessi Alessi
85.00 PLN
85,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW64 5 F
Wymiary
Długość: 23,5 cm.
Materiały
Drewno mahoniowe.

Opis produktu

Wymienne listki do dyfuzora zapachowego z kolekcji The Five Seasons zostały zaprojektowane dla marki Alessi przez Marcela Wandersa. Kompozycja Shhh odpowiada piątej, tajemniczej porze roku i łączy z sobą naturalne zapachy eukaliptusa, róży i paczuli. Listki do dyfuzora marki Alessi zostały w całości wykonane z drewna mahoniowego. Specyfika tego materiału pozwala na bardzo dobre przewodnictwo zapachów zawartych w olejku. Listki do dyfuzorów z kolekcji The Five Seasons są wymienne, dlatego też można dowolnie komponować je z flakonami i olejkami. Będą pełnić nie tylko funkcje przewodnika wonności, ale również ozdobią nasze biuro czy salon. Zestaw listków Shhh składa się z sześciu elementów, z których każdy ma ok. 23,5 cm wysokości.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię