Łopatka do grilla Küchenprofi

1066722800 Küchenprofi Küchenprofi
89.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1066722800
Wymiary
Długość: 47,5 cm
szerokość: 7,5 cm.
Materiały
Stal nierdzewna, drewno.
Ograniczenia

Opis produktu

Łopatka do grilla marki Küchenprofi. To wyprofilowana łopatka o prostokątnym kształcie, która ułatwi przewracanie i zdejmowanie potraw przyrządzanych na grillu. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz drewnianego uchwytu. Taka konstrukcja łopatki sprawia, że rączka się nie nagrzewa. Pozwala to zapobiec oparzeniu w przypadku gdyby zdarzyło nam się odłożyć łopatkę na rozgrzanym grillu. Dodatkowo łopatka została wyposażono w oczko na końcu uchwytu, dzięki czemu można ją odwiesić np. na kuchennym haczyku lub listwie i mieć ją zawsze pod ręką.
Produkty renomowanej niemieckiej marki Küchenprofi wyróżniają się najwyższą starannością wykończenia i solidnością, która sprawia, że sprawdzają się w kuchniach przez długie lata.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię