Lunch bowl szklany M Black+Blum, łupkowy

GR-LB-M015 Black + Blum Black + Blum
159.00 PLN
159,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GR-LB-M015
Wymiary
Ø 12 cm
Wysokość 9,5 cm
Pojemność 0,6 l
Ograniczenia

Opis produktu

Lunch bowl szklany Black+Blum w nietypowym, łupkowym kolorze to propozycja dla fanów funkcjonalnych przedmiotów cechujących się nowoczesnym designem. W pudełku można przechowywać różnego rodzaju produkty spożywcze.

Pudełko o wymiarach 12 x 9,5 cm złożone jest z dwóch części. Dół wykonany jest ze szkła borokrzemowego oraz polipropylenu z 30% włókna drzewnego, natomiast górę stanowi stalowa pokrywka z przykrywką silikonową. Mimo niewielkich wymiarów produkt zmieści  0.6 l, więc bez obaw można przenosić w nim różne potrawy.

Cechy produktu:

  • Drewno użyte w produkcie pochodzi z odnawialnych źródeł
  • Do mikrofali nadaje się: część szklana, część z tworzywa, silikonowa przykrywka
  • Do zamywarki nadaje się:część szklana, silikonowa przykrywka, stalowa zakrętka

Marka

Angielsko-szwajcarska marka Black + Blum mieści się od 1998 roku w Londynie, niekwestionowej stolicy światowego designu. Kreatywne projekty i nieszablonowe wzornictwo autorstwa Dana Blacka i Martina Bluma zostały docenione przez krytyków designu i nagrodzone wieloma prestiżowymi trofeami: m.in. Homes & Gardens Design Award 2011 czy Housewares Design Award 2012. Tworzone z myślą o tym, by każdemu produktowi nadać unikatowy charakter i własną duszę! Black + Blum to prawdziwa ikona dobrego designu której nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię