Lunch box kwadratowy Back+Blum, morski

BAO-BA005 Black + Blum Black + Blum
115.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BAO-BA005
Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 5,5 cm
Materiały
Polipropylen, tritan, silikon, stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Lunch box Black+Blum kwadratowy to produkt, który przyda się zarówno na co dzień, jak i w podróży do przechowywania żywności. 

Pudełko wykonane jest z polipropylenu z dodatkiem 20% włókna szklanego, a górną część stanowi tritanowa pokrywka z silikonową uszczelką. Całość zamykana jest dodatkowo na 4 klipsy, aby zapewnić komfortowe użytkowanie produktu. 

Duża pojemność boxa (1l) pozwoli umieścić w nim nie tylko drobne przekąski, ale również całe potrawy przeznaczone na obiad. Projekt zawiera osobny pojemnik na sos, który sprawia zazwyczaj najwięcej problemów i widelec. Pudełko nadaje się do mikrofalówki, więc z łatwością można w nim przygrzać uprzednio przygotowany posiłek. 

Cechy produktu:

  • Zawiera widelec ze stali nierdzewnej i pojemnik na sos z przykrywką
  • Można myć w zmywarce
  • Nadaje się recyklingu

Marka

Angielsko-szwajcarska marka Black + Blum mieści się od 1998 roku w Londynie, niekwestionowej stolicy światowego designu. Kreatywne projekty i nieszablonowe wzornictwo autorstwa Dana Blacka i Martina Bluma zostały docenione przez krytyków designu i nagrodzone wieloma prestiżowymi trofeami: m.in. Homes & Gardens Design Award 2011 czy Housewares Design Award 2012. Tworzone z myślą o tym, by każdemu produktowi nadać unikatowy charakter i własną duszę! Black + Blum to prawdziwa ikona dobrego designu której nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię