Lunch box na kanapkę Black+Blum, oliwkowy

BAM-SB010 Black + Blum Black + Blum
169.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BAM-SB010
Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 24,7 cm
Wysokość 5 cm
Materiały
Stal nierdzewna, bambus, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Lunch box na kanapkę Black+Blum z oliwkowym paskiem to propozycja pudełka na jedzenie przygotowywane w domu, aby zachowało świeżość i pierwtoną formę, nawet przez wiele godzin. 

Projekt złożony jest z metalowego pojemnika, bambusowej deski i silikonowego paska przytrzymującego oba elementy w całości, dzięki czemu nasza żywność pozostaje świeża i jest właściwie zabezpieczona przed zgnieceniem. Zastosowanie osobnych elementów zwiększa funkcjonalność produktu- deski można używać do krojenia warzyw, co umożiwia przenoszenie produktów w całości i przygotowywanie ich bezpośrednio przed spożyciem. 

Wymiary produktu (22 × 14.7 × 5 cm) zostały ustalone z myślą o swobodnym zmieszczeniu pojemnika w każdej torbie i plecaku. Pudełko na lunch nadaje się do przenoszenia nie tylko kanapek, ale również samych wędlin, serów, warzyw i innych produktów, które będą stanowić dodatek do pieczywa lub obiadu. 

Produkt dostępny jest z 3 wersjami kolorystycznymi pasków: pomarańczowym, morskim i oliwkowym

Cechy produktu:

  • Składa się z dwóch części: antybakteryjnej, ekologicznej deski z bambusa i stalowego pojemnika
  • Deski można używać do krojenia produktów
  • Silikonowy pasek skutecznie potrzymujący cały produkt
  • Idealny do przenoszenia kanapek i innych produktów
  • Nie nadaje się do zmywarki

Marka

Angielsko-szwajcarska marka Black + Blum mieści się od 1998 roku w Londynie, niekwestionowej stolicy światowego designu. Kreatywne projekty i nieszablonowe wzornictwo autorstwa Dana Blacka i Martina Bluma zostały docenione przez krytyków designu i nagrodzone wieloma prestiżowymi trofeami: m.in. Homes & Gardens Design Award 2011 czy Housewares Design Award 2012. Tworzone z myślą o tym, by każdemu produktowi nadać unikatowy charakter i własną duszę! Black + Blum to prawdziwa ikona dobrego designu której nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię