Lunch box stalowy L Black+Blum, pomarańczowy

BAM-SS-L003 Black + Blum Black + Blum
195.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BAM-SS-L003
Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 5,5 cm
Materiały
Stal nierdzewna, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Stalowy lunch box Black+Blum to produkt do łatwego przechowywania żywności bez obaw o zgniecenie się lub niekontrolowane połączenie poszczególnych składników, za co odpowiada specjalny separator

Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej, którą dodatkowo podtrzymuje silikonowy pasek w ciekawej barwie. Zawartość pudełka jest też chroniona specjalnym zaworem umieszczona w pokrywie. 

Dołożono wszelkich starań, by produkt umożliwiał spożycie żywności w każdych warunkach, więc projekt posiada niewielkie wymiary 20 x 14 x 5.5 cm, a dodatkowo do pudełko dodano mały widelczyk.

Cechy produktu:

  • Lunch box wykonany z trwałej stali nierdzewnej i podtrzymującego całość, silikonowego paska
  • Pokrywa wyposażona w zawór zapewniający szczelność
  • Wewnętrz specjalny separator gazowanych i łatwo psujących się 
  • Do pudełka dołączony widelec 

Marka

Angielsko-szwajcarska marka Black + Blum mieści się od 1998 roku w Londynie, niekwestionowej stolicy światowego designu. Kreatywne projekty i nieszablonowe wzornictwo autorstwa Dana Blacka i Martina Bluma zostały docenione przez krytyków designu i nagrodzone wieloma prestiżowymi trofeami: m.in. Homes & Gardens Design Award 2011 czy Housewares Design Award 2012. Tworzone z myślą o tym, by każdemu produktowi nadać unikatowy charakter i własną duszę! Black + Blum to prawdziwa ikona dobrego designu której nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię