Lusterko kieszonkowe Troika Op - Art OU

COM02-A080 Troika Troika
63.99 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
COM02-A080
Wymiary
&216; 6,5 cm
waga 68 g
Materiały
Metal chromowany

Opis produktu

Produkt z działu Outlet. Egzemplarz posiada na spodzie lekkie rysy i wadliwie wykonany chrom - miejscami widoczny jest miedziany podkład.

Eleganckie i przy tym niezwykle praktyczne lusterko kieszonkowe. Połączenie chromowanego metalu i dekoracyjnej grafiki op-art nadaje mu niebanalnego wyglądu i doskonałej prezencji. Można je wyjąć z torebki bez względu na to, czy jesteśmy w restauracji, biurze, czy w podróży – wszędzie prezentuje się świetnie.

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię