Lustro Alessi Blow Up

FC08 Alessi Alessi
1035.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FC08
Wymiary
Wysokość 11 cm
86,5 x 74,5 cm
Materiały
Stal chromowana

Opis produktu

Designerskie lustro Alessie Blow Up z połączonych ze sobą stalowych prętów, które otaczają powierzchnię zwierciadła.
Wykonane z nutą industrialnych kształtów, które kojarzą się to z apokaliptycznymi ruinami wielkich wieżowców, to z patyczkami ułożonymi w niesforną konstrukcję.
Lustro będzie dobrze wyglądało we wnętrzach nowoczesnych, przestronnych hallach, biurowcach ale i w industrialnie aranżowanej łazience restauracyjnej.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię