Lustro wiszące Normann Copenhagen Lust 50 cm, koniakowe

372068 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
621.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
372068
Wymiary
Wysokość: 50 cm
długość: 50 cm
szerokość: 2,5 cm.
Materiały
Drewno dębowe, szkło barwione.

Opis produktu

Lustro Normann Copenhagen Lust stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych lusterek ściennych. Drewniana oprawa w kształcie ośmiokąta i efektowna tafla w koniakowym kolorze sprawiają, że obok tego projektu nikt nie przejdzie obojętnie. Prezentowany przedmiot wprowadzi do Twojego domu nie tylko mocną dawkę koloru, ale również oryginalny design, który z pewnością przykuję uwagę gości i domowników. Powieś lustro w przedpokoju albo salonie i ciesz się piękną dekoracją ścienną, która... za każdym razem zachwyca jeszcze bardziej!
Przecierać wilgotną ściereczką.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Simon Legald to projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię