Lustro stojące z wieszakiem Umbra Hub

358375-045 Umbra Umbra
1499.00 PLN
1 499,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
358375-045
Wymiary
42,5 x 156,8 cm
Materiały
Drewno, szkło, tworzywo termoplastyczne

Opis produktu

Marzenie każdej kobiety! Duże lustro stojące Umbra Hub w czarnej oprawie pozwala na zobaczenie całej sylwetki. Dodatkowo, lustro zostało zamocowane na drewnianej sztaludze w formie drabinki, na której można powiesić ręcznik czy bluzkę. Dzięki niemu szybko i sprawnie przygotujesz się do wyjścia!
Umbra to połączenie nieszablonowego wzornictwa z praktycznymi funkcjami produktów. Dla tej marki tworzą projektanci rozpoznawalni na całym świecie: artyści, którzy nowymi pomysłami na codziennie używane przedmioty budzą zachwyt, zdziwienie i uśmiech!

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię