Lustro Umage One More Look, Oak, Anthracite Grey

5620+5620-2 Umage Umage
3389.00 PLN
3 389,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 8 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5620+5620-2
Wymiary
Wysokość – 118 cm
Szerokość – 78 cm
Głębokość – 15 cm
Materiały
Lite drewno dębowe, MDF, szkło, stal kryta mosiądzem, poliester, eko skóra

Opis produktu

Lustro Umage One More Look, Oak, Anthracite Grey to wielofunkcyjny dodatek idealny do wąskiego korytarza w stylowym mieszkaniu.

To niezwykłe lustro ścienne o wysokości 118 cm gwarantuje, że przed wielkim wyjściem będziesz mogła w całości przejrzeć się w jego tafli. Zaoblone rogi nadają produktowi nowoczesnego, minimalistycznego wyglądu, którego prosta forma odnajdzie się w wielu wnętrzach - klasycznych, jak i tych w stylu skandynawskim.

Obok lustra umieszczono niewielki, elegancki kontenerek z otwieranym na magnes frontem w ciemnoszarym kolorze. W jego wnętrzu znajdziesz dodatkowe wyjmowane lusterko ręczne, którym skontrolujesz makijaż lub fryzurę. Mniejsze przedmioty, takie jak klucze, okulary przeciwsłoneczne, lampki rowerowe i zapasowe monety, można umieścić w skórzanej tacy wewnątrz szafki, której boki wykończono w dębowym kolorze.

Całą formę lustra wieńczy prosty, jasnodębowy blat przecinający jego taflę, który będzie idealnym miejscem na odłożenie kluczy, portfela lub listy zakupów. Na jego powierzchni możesz również umieścić wazon z ulubionymi kwiatami, które od samego wejścia będą witać Twoich gości. Cały mebel ma zaledwie 15 cm głębokości, więc świetnie nada się do wnętrz wąskich, małych korytarzy.

Zalecamy czyszczenie lekko wilgotną szmatką.

Cechy produktu:

  • kolor - anthracite grey
  • materiał - lity dąb, lakierowany MDF, szkło, stal, skóra
  • wysokość - 118 cm
  • szerokość - 78 cm
  • szerokość lustra - 38 cm
  • głębokość - 15 cm 

 

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię