Lustro Umage One More Look, Oak, Forest Green

5620+5620-3 Umage Umage
3389.00 PLN
3 389,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 8 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5620+5620-3
Wymiary
Wysokość – 118 cm
Szerokość – 78 cm
Głębokość – 15 cm
Materiały
Lite drewno dębowe, MDF, szkło, stal kryta mosiądzem, poliester, eko skóra

Opis produktu

Lustro Umage One More Look, Oak, w intrygującym kolorze Forest Green świetnie pasującym do aranżacji w klimacie eco i boho.

To niezwykłe lustro ścienne o wysokości 118 cm gwarantuje, że przed wielkim wyjściem będziesz mogła w całości przejrzeć się w jego tafli. Zaoblone rogi nadają produktowi nowoczesnego, minimalistycznego wyglądu, którego prosta forma odnajdzie się w wielu wnętrzach - klasycznych, jak i tych w stylu skandynawskim.

Obok lustra umieszczono niewielki, elegancki kontenerek z otwieranym na magnes frontem w ciemnozielonym kolorze. W jego wnętrzu znajdziesz dodatkowe wyjmowane lusterko ręczne, którym skontrolujesz makijaż lub fryzurę. Mniejsze przedmioty, takie jak klucze, okulary przeciwsłoneczne, lampki rowerowe i zapasowe monety, można umieścić w skórzanej tacy wewnątrz szafki, której boki wykończono w dębowym kolorze.

Całą formę lustra wieńczy prosty, jasnodębowy blat przecinający jego taflę, który będzie idealnym miejscem na odłożenie kluczy, portfela lub listy zakupów. Na jego powierzchni możesz również umieścić wazon z ulubionymi kwiatami, które od samego wejścia będą witać Twoich gości. Cały mebel ma zaledwie 15 cm głębokości, więc świetnie nada się do wnętrz wąskich i małych korytarzy.

Zalecamy czyszczenie lekko wilgotną szmatką.

Cechy produktu:

  • kolor - forest green
  • materiał - lity dąb, lakierowany MDF, szkło, stal, skóra
  • wysokość - 118 cm
  • szerokość - 78 cm
  • szerokość lustra - 38 cm
  • głębokość - 15 cm 

 

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię