Lustro wiszące Tivoli Mirage 80 x 50 cm, złote

5000714 Tivoli Tivoli
1137.00 PLN
1 137,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000714
Wymiary
wysokość: 80 cm
szerokość: 50 cm
głębokość: 1,5 cm
Materiały
szkło

Opis produktu

Wiszące lustro Tivoli Mirage 80 x 50 cm ze złotym półokręgiem na powierzchni lustra, który przyciąga wzrok i intryguje. Wzorowane na lustrzanych korytarzach w duńskich Ogrodach Tivoli. Można je zawiesić zarówno w pozycji wertykalnej, jak i horyzontalnej, oraz zestawić ze sobą różne kształty i kolory, w celu stworzenia swojej własnej wizji artystycznej na ścianie. Subtelna rama lustra wykonana została ze stali proszkowanej.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat wiernie odzwierciedla kolekcja Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię