Lustro wiszące Tivoli Peacock złote

5000704 Tivoli Tivoli
456.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000704
Wymiary
wysokość: 35,5 cm
szerokość: 26 cm
głębokość: 1,7 cm
Materiały
szkło, stal platerowana mosiądzem

Opis produktu

Wiszące lustro Tivoli Peacock w złotej oprawie. Zachwyca nie tylko szlachetnym kolorem, ale przede wszystkim ramą w kształcie pawiego oka, która otacza okrągłe lustro. Można je zawiesić zarówno w garderobie, łazience, sypialni czy korytarzu - wszędzie będzie piękną ozdobą wnętrza. Na szczycie ramy znajduje się otwór przez który zawieszamy lustro.
W zestawie znajdują się śrubki i kołki rozporowe.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat wiernie odzwierciedla kolekcja Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Kolekcja: Tivoli Salon

Zobacz kolekcję

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię