Lustro wiszące Tivoli Ticket Ø 60 cm, granatowe

5000710 Tivoli Tivoli
1299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000710
Wymiary
wysokość: 68 cm
Ø: 60 cm
Materiały
szkło, stal lakierowana

Opis produktu

Wiszące, okrągłe lustro Tivoli Ticket śr. 60 cm z ramą w granatowym kolorze. Stalowa rama lustra jest dziurkowana, co nadaje jej industrialnego charakteru. Mosiężny element na szczycie ramy stanowi subtelną ozdobę, ale przede wszystkim kryje mocujący haczyk. Pomysł na perforowaną powierzchnię wzorowany był na tradycyjnych, papierowych biletach wstępu do parku rozrywki. Lustro będzie się pięknie prezentowało w sypialni, czy salonie. W serii Tivoli Ticket znajdują się także inne kolory i rozmiary lustra, które można zestawić ze sobą, w celu stworzenia swojej własnej wizji artystycznej na ścianie.
W zestawie są śrubki i kołki rozporowe.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat wiernie odzwierciedla kolekcja Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Kolekcja: Tivoli Salon

Zobacz kolekcję

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię