Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FM23/41
Wymiary
Długość 9 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Łyżeczka do kawioru marki Alessi to element kolekcji sztućców Colombina Fish, które skierowane są do miłośników ryb i owoców morza. Cechą wyróżniającą ten produkt jest specyficzna struktura uchwytu, przypominająca rybie łuski – sugestywny wzór, który wyraźnie podkreśla funkcję sztućców.

Łyżeczka ta będzie się pięknie prezentować zarówno na stole w jadalni, jak i w restauracji. Wykonana jest ze stali szlachetnej, dzięki czemu jej gładka i błyszcząca powierzchnia przyciąga wzrok oraz sprawia, że produkt staje się bardziej luksusowy.

Marka Alessi istnieje już od prawie 100 lat i stanowi połączenie świeżości, kreatywności oraz niepowtarzalnych form. Produkty powstają, aby spełniać marzenia ludzi i umożliwiać im stały dostęp do sztuki i poezji, których poszukują w swoim życiu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Mirabella 27.04.2018
Zjawiskowa. Bardzo przystępna cena jak alessiego. Prawdziwie arystokratyczny sztuciec, dodaje szyku nawet najprostszej zastawie. Kawioru nie jadam na co dzień ani co tydzień, dlatego uzywam jej bardziej do esencjonalnych sosów/past które nakłada i spożywa się w bardzo małych ilościach, np. tarty chrzan.