Łyżeczka na torebkę herbaty Alessi

AS01 Alessi Alessi
120.00 PLN
120,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AS01
Wymiary
Długość 14,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Stalowa, wypolerowana na wysoki połysk łyżeczka Alessi do przenoszenia zużytej saszetki herbaty: ze szklanki, na podstawkę. Specjalnie powiększona i spłaszczona powierzchnia łyżeczki sprawia, że torebka nie zsuwa się z niej i nie trzeba jej poprawiać palcem w obawie o to, że spadnie. W uchwycie znajduje się profilowany rowek – tu może ściekać nadmiar herbacianych kropli.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię