Łyżka cedzakowa Eva Solo Green Tool

531543 Eva Solo Eva Solo
88.00 PLN
88,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
531543
Wymiary
8 x 29,5 x 4,5 cm
Materiały
Plastik, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Łyżka cedzakowa Eva Solo Green Tool pomoże wyjąć frytki prosto z garnka z rozgrzanym olejem czy wyciągnąć włoszczyznę z zupy. Zaokrąglony uchwyt dobrze leży w dłoni, dzięki czemu korzystanie z łyżki jest bardzo wygodne. Krawędzie łyżki zostały wyprofilowane w taki sposób, by bez trudu zbierały produktu z dna garnka czy miski.

 

Łyżka cedzakowa Eva Solo Green Tool została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz silikonu. Trwałe materiały sprawiają, że łyżka cedzakowa tej duńskiej marki zagości w kuchni na lata, ułatwiając codzienne gotowanie.

 

Łyżka jest przystosowana do mycia w zmywarce.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię