Łyżka cedzakowa Gefu

10910 Gefu Gefu
69.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10910
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Przemyślana, doskonale wykonana łyżka cedzakowa. Jej charakterystyczna powierzchnia dzięki odrobinie geometrii i mocnemu zagłębieniu sprawia, że idealnie wyjmuje się nią z garnka małe makaroniki czy kluski. Odporna na wysokie temperatury (do 250 stopni Celsjusza).
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane gadżety, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Gotowanie, pieczenie i przyprawianie – z pomocnymi akcesoriami Gefu to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni i genialnego smaku podawanych potraw!

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię