Łyżka cedzakowa OXO Good Grips Nylon

1191300V1MLNYK OXO OXO
30.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1191300V1MLNYK
Wymiary
6,3 x 2,5 x 33 cm
Materiały
tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Zaokrąglona łyżka cedzakowa OXO Good Grips Nylon do mieszania i wyjmowania z wody pierogów, uszek, klopsów czy warzyw. Dziurki w szpatułce pozwolą na odcieknięcie nadmiaru wody, tłuszczu lub sosu. Łopatkę wykonano z trwałego i żaroodpornego nylonu, dlatego można jej używać na rozgrzanych powierzchniach (do 200 st. C.). Łyżka jest bezpieczna dla powłok „non-stick” i nie rysuje ich powierzchni. Wygodna, antypoślizgowa rączka z tworzywa Santopren jest na tyle dyle długa, by umożliwić wyławianie produktów nawet z głębokiego garnka. Na końcu uchwytu znajduje się otwór, dlatego akcesorium można odwiesić na haczyk. Szpatuła jest nie tylko praktyczna, ale również bardzo elegancka, a więc sprawdzi się także do serwowania potraw gościom.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię