Łyżka cedzakowa Qualy Sparrow czarna

QL 10111-BK Qualy Qualy
45.00 PLN
45,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
QL 10111-BK
Wymiary
Długość 30 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Designerska łyżka cedzakowa stworzona do odcedzania nadmiaru wody z warzyw, uszek, pierogów czy gotujących się klusek jeszcze przed ich nałożeniem na talerz. Uchwyt został wykonany w kształcie czarnego ptaszka, a łyżka o charakterystycznych dziurkach, wygląda tak, jakby była ptasim ogonem. Całość bardzo wygodna w obsłudze, świetnie sprawdza się w codziennej kuchni.
Akcesoria Qualy to piękne zestawienie soczystych barw, ciekawych pomysłów ułatwiających życie i ekologicznej filozofii: do produkcji wykorzystuje się niemal 100% produktów pochodzących z recyklingu. Nawet kartoniki w które zapakowane są te gadżety tworzy się z produktów biodegradowalnych. Genialna oprawa dla praktycznych przedmiotów!

Marka

Qualy to idealne połączenie oryginalnych, podanych w kolorowej formie gadżetów do wystroju wnętrz oraz troski o ekologię. Wywodząca się z Tajlandii marka Qualy zachwyca dbałością o wykorzystanie produktów z recyklingu do niemal 100% proponowanych przez nią akcesoriów. Soczyste barwy w zestawieniu z filozofią produkcji i pakowaniem w kartoniki również w 100% pochodzącego z recyklingu stawia firmę na czele tych, którzy życie ze stylem pojmują szerzej, pełniej, lepiej! Zaskakujące pomysły w genialnej oprawie – to jest to!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię