Łyżka do butów Georg Jensen Voyage

3584847 Georg Jensen Georg Jensen
389.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3584847
Wymiary
53,4 x 9,25 cm
Ø 2,3 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo ABS, guma

Opis produktu

Elegancka i bardzo praktyczna łyżka do butów Voyage od marki Georg Jensen. Dzięki odpowiednio wyważonej i dobrze wyprofilowanej „stopie”, łyżka może stabilnie stać w przedpokoju albo korytarzu. Dla maksymalnego komfortu została wyposażona w gumowy uchwyt do powieszenia na haczyku, na przykład obok drzwi. Gadżet umożliwia szybkie i bezproblemowe założenie obuwia.

Łyżka do butów została zaprojektowana przez Michaela Younga, który opiera swoje prace na dziedzictwie duńskiego funkcjonalizmu. W projektach skupia się na potrzebach współczesnego człowieka. Zaprojektował szereg akcesoriów turystycznych, które nie tylko ułatwiają życie, ale również wyróżniają się przemyślanym, eleganckim wzornictwem.

Marka

Ekskluzywne wyposażenie wnętrz Georg Jensen. Imperium Georga Jensena, jednego z najlepszych duńskich złotników, istnieje już ponad 100 lat. W ofercie marki znaleźć można wyroby jubilerskie, zegarki oraz akcesoria domowe: szklane wazony, porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, misy i świeczniki ze szkła i stali. Georg Jensen to nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo, które przeplata się z secesyjnymi wpływami: wyszukaną formą i ornamentyką. W tej różnorodności widać odbicie długiej i bogatej historii marki, współtworzonej przez wielu znakomitych projektantów, jak np. Patricia Urquiola, Arne Jacobsen, czy Aldo Bakker. Czerwona Maszyna jest jedynym autoryzowanym sprzedawcą marki Georg Jensen Living w Polsce. Produkty Georg Jensen znajdziecie Państwo w działach: Akcesoria barowe, Nakrycie stołu oraz Dekoracja salonu.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(3) Dodaj opinię 3 0 5 5
5.0
Karolka 19.07.2018
Piękna, cudowna łyżka a do tego moja ulubiona marka ;)
5.0
Becia 15.03.2018
Czysta klasa. Piękne wykonanie. Chłopak bardzo zadowolony;)
5.0
Irena 25.01.2018
Dostałam tę łyżkę od męża na imieniny i zachwyciłam się. Jest przepiękna.