Łyżka do spaghetti Alessi Mediterraneo

ESI17 Alessi Alessi
201.00 PLN
201,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESI17
Wymiary
Długość 31 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana
Zastosowanie

Opis produktu

Taka łyżka z kolekcji Alessi Mediterraneo przeznaczona do spaghetti i nakładania makaronu z garnka na talerze będzie kapitalnie wyglądała na stole.
Jej falujący uchwyt i sama łyżka wyglądają niczym połyskująca rafa koralowa, która wdarła się w stalową formę: taki kształt sprawia, że sięga się po nią z przyjemnością. Łyżkę wykonano ze specjalnie wyciętej laserem stali szlachetnej. Idealna jako dekoracja do serwowanego gościom spaghetti, oraz dań makaronowych o charakterze śródziemnomorskim.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Snów Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię