Łyżka z miarką Joseph Joseph Scoop czerwona

10043 Joseph Joseph Joseph Joseph
37.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10043
Wymiary
30 x 10 x 4,5 cm
miarka od 25 do 150 ml
Materiały
Polipropylen
Zastosowanie

Opis produktu

Uniwersalna, głęboka łyżka kuchenna.

Do nabierania i odmierzania produktów sypkich i płynów - od 25 do 150 ml.
Narzędzie niezbędne w każdej kuchni - nieoceniona pomoc przy nabieraniu produktów sypkich (np. mąki, ryżu) z dużych pojemników i worków. Wewnątrz łyżki wytłoczono kreski z zaznaczeniem objętości (jednostki miary: ml/cups).
Długa rączka zapewnia komfort użytkowania, a dziurka na końcu ułatwia przechowywanie w pozycji wiszącej.

Odporna na wysokie (do 240 stopni) temperatury. Można myć w zmywarce.

UWAGA: unikać kontaktu z silnymi barwnikami spożywczymi, np. kurkumą, co zapobiegnie odbarwianiu. Nie pozostawiać narzędzia bez dozoru w naczyniu na ogniu.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię