Łyżki do sałaty Crystal zielone

3649543 Koziol Koziol
20.40 PLN

Special Price 20,40 zł

Normalna cena: 34,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 34,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3649543
Wymiary
Długość 29,6 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Dwie łyżki do sałaty w kolorze zielonym Koziol Crystal, zaprojektowane z myślą o wygodnym nakładaniu i jedzeniu sałaty. Łyżka opływowa – do nabierania sałaty, i łyżka z dziurką – do jej dociskania (zagarniania) w czasie przenoszenia. Uchwyty wykonano z tworzywa sztucznego, które uformowano tak, by kojarzyło się z eleganckim kryształem (profil i przezroczystość kryształu). Nie stłuką się: można ich używać i w domu i na tarasie.
Wysoka jakość wykonania, z której słynie niemiecka marka Koziol: 100% recyklingu, materiały przeznaczone do kontaktu z żywnością, wolne od BPA. Zabawa formą i pozytywne barwy! To jest to.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię