Łyżki do sałaty Tivoli Tour

5001069 Tivoli Tivoli
197.40 PLN

Special Price 197,40 zł

Normalna cena: 282,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 282,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5001069
Wymiary
długość: 28 cm
szerokość: 6 cm
Materiały
stal z powłoką PVD, drewno tekowe
Ograniczenia

Opis produktu

Eleganckie łyżki do sałaty Tivoli Tour to przydatny zestaw w każdej kuchni, przeznaczony do mieszania i serwowania sałaty. Wyróżniają się złotym kolorem, który efektownie współgra z naturalnym kolorem uchwytów, oraz charakterystycznie wyciętym kształtem głównej części sztućców. Jedna z łyżek posiada otwór, przez który odcieka nadmiar dressingu. Łyżki wykonano ze stali z powłoką PVD, z kolei rączki z drewna tekowego, które wygodnie leżą w dłoni.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat wiernie odzwierciedla kolekcja Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Kolekcja: Tivoli Dining

Zobacz kolekcję

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię