Magnes A di Alessi Anna G. różowy

AAM01 PM A di Alessi A di Alessi
20.30 PLN

Special Price 20,30 zł

Normalna cena: 29,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 10 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AAM01 PM
Wymiary
7 x 2 x 1 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Oryginalny magnes A di Alessi Anna G. na lodówkę, do wykorzystania również jako miejsce zaczepiania spinaczy biurowych. Gadżet wykonano z charakterystycznym dla kolekcji motywem „twarzy Anny”. Twarz Anny G. to nawiązanie do popularnej kolekcji barowej, której ikonami są Alessandro M. i Anna G.
W różowej „sukience”.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, żywe kolory, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię