Magnes A di Alessi Cico różowy

ASG23 PM A di Alessi A di Alessi
25.00 PLN
25,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 21 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG23 PM
Wymiary
4,5 x 3 x 2 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Magnes A di Alessi Cico na pewno spodoba się dzieciom! Wykonany w kształcie zabawnego ludzika z różową czapeczką i różową łyżeczką w dłoni. Przyczepiony na lodówkę zachęca do jedzenia i świetnie sprawdzi się jako magnes do przyczepienia w kuchni przepisu na ulubione ciasto, planu zajęć czy karteczki z wiadomością dla dziecka.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, żywe kolory, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię