Magnes na spinacze Alessi Chip

RT01 Alessi Alessi
264.00 PLN
264,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RT01
Wymiary
Wysokość 10,5 cm
Ø 9,5 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Designerski magnes na spinacze Alessi Chip wykonany w kształcie zabawnego, metalowego ptaszka. Namagnesowana powierzchnia sprawia, że z łatwością umieszcza się na nim spinacze i ściąga tylko wtedy, gdy są potrzebne. Porządek na biurku i dekoracja w jednym. Dodatkowo ogon ptaszka można wykorzystać jako miejsce na klucze, czy inne drobiazgi.
Produkty sygnowane marką Alessi wyróżnia unikatowe wzornictwo i prawdziwie włoska fantazja! Prosto z głównej linii tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Rodrigo Torres – utalentowany projektant przemysłowy, którego celem jest tworzenie prostych, a zarazem innowacyjnych produktów. Od 2004 r. prowadzi swoje własne studio projektowe, które współpracuje z firmami z całego świata. Do jego klientów należą m.in. Alessi, Poliform, Microsoft oraz Nike. Jeden z jego najpopularniejszych projektów to elegancka bateria elektroniczna „Sense”, która została zaprojektowana w taki sposób, aby oszczędzać wodę. Dla marki Alessi stworzył serię zabawnych akcesoriów biurowych – temperówkę w kształcie bobra oraz magnetyczny uchwyt na spinacze w formie ptaka.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Karolina 05.02.2018
Oryginalny gadżet biurowy. Kupiłam go bardziej ze względu na walory dekoracyjne niż użytkowe, ale muszę przyznać, że u mnie sprawdza się, nie tylko jako magnes na spinacze ale też, przez to że jest dość ciężki, jako świetny przycisk do papieru :D. Polecam