Mapa Palomar Crumpled City Brussels

PCCMbruss Palomar Palomar
49.00 PLN
49,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PCCMbruss
Wymiary
58 x 87 cm
Materiały
Folia tyvek paroprzepuszczalna

Opis produktu

Podróż do Belgii? Tylko z mapką Palomar Crumpled City! Od teraz stolica tego pięknego kraju- Bruksela nie ma żadnych tajemnic!
Mapka zawiera nazwy ulic, zabytki, muzea, galerie sztuki i wiele innych, niezbędnych podczas zwiedzania informacji. Dodatkowo umieszczono na niej top 10 miejsc wartych uwagi. Potrzeba tylko 2 sekund aby otworzyć mapę i całe miasto staje przed nami otworem!
Całość została wykonana z wodoodpornego materiału więc podróżowanie w deszczu nie jest żadnym problemem. Mapkę można dowolnie zaginąć, zgniatać, miąć a jej i tak się nic nie stanie! Charakteryzuje ją doskonała jakość nadruku i staranność wykonania.
Palomar Crumpled City to najlepszy przyjaciel w podróży!

Marka

Marka Palomar powstała z myślą o tych, którzy w czasie podróży cenią praktyczne, wielofunkcyjne gadżety. Opracowane przez Palomar, przebojowe miejskie mapki, które są odporne na deszcz i blaknięcie od słońca bardzo szybko spodobały się podróżnikom na całym świecie. Można je zginać, wciskać do kieszeni, chować w plecaku, a one i tak nie rozmażą się pod wpływem wody i będą świetnie oprowadzały turystę po mieście. Nagrody: Design PLUS we Frankfurcie i European Consumer Award.

Projektant

Emanuele Pizzolorusso skupia się na szukaniu nowych, ciekawych rozwiązań, które spełnią oczekiwania współczesnego człowieka. Jego celem jest stworzenie użytecznych produktów, które poprawią jakość miejskiego stylu życia. Przykładem takiego projektu jest seria map „Crumpled City”, wykonana z wodoodpornego materiału, odpornego na przetarcia. W kolekcji można znaleźć mapy kilku popularnych miast – Londynu, Paryża, Nowego Jorku, Rzymu i Berlina. Prace Pizzolorusso publikowane są m.in. w Domus, Elle Decor, Vogue Livinig i New York Times. Obecnie współpracuje z kilkoma włoskimi i skandynawskimi firmami.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię