Mapa Palomar Crumpled City Moscow

PCCMMOS Palomar Palomar
24.50 PLN

Special Price 24,50 zł

Normalna cena: 49,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 49,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PCCMMOS
Wymiary
58 x 87 cm
Materiały
Folia tyvek paroprzepuszczalna

Opis produktu

Pora na podróż po Moskwie – mieście matrioszki, mrozu i historii! Oryginalna mapka łatwo i przyjemnie poprowadzi turystę przez wszystkie najciekawsze miejsca rosyjskiej stolicy.
Kieszonkowe mapki Crumpled City to całkowicie nowa jakość podróżowania. Wykonane z innowacyjnej folii paroprzepuszczalnej (tyvek), są odporne na wodę, wielokrotne zginanie, zgniatanie i rozdarcia, a przy tym niezwykle lekkie (21 gram), miękkie i super trwałe!
Z taką mapą można zwiedzać w deszczu i nie męczyć się więcej z jej składaniem „po zgięciach”, wystarczy zmiąć ją w kulkę i wcisnąć do kieszeni, torby albo płaszcza - nic jej się nie stanie! Mapka Crumpled City to doskonała jakość wykonania i wytrzymałość nadruku (nie spłynie w deszczu, nie zniszczy się podczas gniecenia i przetrwa znacznie więcej niż klasyczny papier z którego robi się zwykłe mapy!) .

Topograficzna precyzja:
  • dokładne nazewnictwo ulic (wersja anglojęzyczna),
  • bogata lista ważnych miejsc, z boku mapy,
  • top lista 10 „miejsc z duszą” – szczególnie wartych odwiedzenia w mieście

Stworzona dla turystów, którzy zwiedzają z pasją! Z tą mapą nie sposób się zgubić.
Opakowanie zewnętrzne może różnić się od prezentowanego na zdjęciu. Nagrody: Design PLUS we Frankfurcie i European Consumer Award.

Kolekcja: Palomar Crumpled City

Zobacz kolekcję

Marka

Marka Palomar powstała z myślą o tych, którzy w czasie podróży cenią praktyczne, wielofunkcyjne gadżety. Opracowane przez Palomar, przebojowe miejskie mapki, które są odporne na deszcz i blaknięcie od słońca bardzo szybko spodobały się podróżnikom na całym świecie. Można je zginać, wciskać do kieszeni, chować w plecaku, a one i tak nie rozmażą się pod wpływem wody i będą świetnie oprowadzały turystę po mieście. Nagrody: Design PLUS we Frankfurcie i European Consumer Award.

Projektant

Emanuele Pizzolorusso skupia się na szukaniu nowych, ciekawych rozwiązań, które spełnią oczekiwania współczesnego człowieka. Jego celem jest stworzenie użytecznych produktów, które poprawią jakość miejskiego stylu życia. Przykładem takiego projektu jest seria map „Crumpled City”, wykonana z wodoodpornego materiału, odpornego na przetarcia. W kolekcji można znaleźć mapy kilku popularnych miast – Londynu, Paryża, Nowego Jorku, Rzymu i Berlina. Prace Pizzolorusso publikowane są m.in. w Domus, Elle Decor, Vogue Livinig i New York Times. Obecnie współpracuje z kilkoma włoskimi i skandynawskimi firmami.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię