Aquanova

Aquanova to belgijska firma oferująca eleganckie i ponadczasowe wyposażenie łazienki wykonane z dobrych materiałów i starannie wykończone. W ofercie Aquanova znajdziecie Państwo typowe akcesoria łazienkowe: dozowniki do mydła i mydelniczki, szczotki i uchwyty do WC, stojaki na ręczniki, pojemniki łazienkowe, kosze na pranie, oraz pasujące kolorystycznie tekstylia łazienkowe: ręczniki i dywaniki.

Oferta akcesoriów łazienkowych Aquanova obejmuje 30 wyrazistych kolekcji wśród których niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tradycjonalistów firma przygotowała akcesoria marmurowe i wykonane z ceramiki, dla wielbicieli nowoczesności - akcesoria z betonu i poliresinu, a dla ceniących unikalność - ręcznie wykonywane akcesoria ze szkła i kamionki.

Mięsiste ręczniki i dywaniki łazienkowe Aquanova łatwo dobrać do akcesoriów - dopasowując kolory na zasadzie kontrastu, lub monochromatycznie. 

Ofertę uzupełniają praktyczne kosze na pranie, pojemniki łazienkowe i stojaki na ręczniki, co sprawia że łatwo z Aquanova wyposażyć łazienkę we wszystkie potrzebne dodatki.

Co rok firma wprowadza kilka nowych kolekcji i delikatnie modyfikuje kolorystykę produktów, tak by osiągnąć idealne dopasowanie kolorów i by być w zgodzie z aktualnymi trendami.

Sklep Czerwona Maszyna uważnie obserwuje nowe linie Aquanova i jako pierwszy sprowadza je do Polski. Nowości i bestsellery Aquanova można obejrzeć w naszym sklepie stacjonarmym w Krakowie.

Dla marki Aquanova pracują:

Aquanova Adagio

Aquanova Amy

Aquanova Axel

Aquanova Bela

Aquanova Caya

Aquanova Cleo

Aquanova Conor

Aquanova Edris

Aquanova Evora

Aquanova Forte

Aquanova Hammam

Aquanova Icon

Aquanova Kemen

Aquanova London

Aquanova Lubin

Aquanova Luka

Aquanova Luxor

Aquanova Mauro

Aquanova Moon

Aquanova Nepal

Aquanova Nort

Aquanova Ona

Aquanova Opaco

Aquanova Oscar

Aquanova Quartz

Aquanova Ribba

Aquanova Sepp

Aquanova Serah

Aquanova Skyline

Aquanova Slate

Aquanova Snake

Aquanova Taco

Aquanova Tibor

Aquanova Ugo

Aquanova Vita

Aquanova York

Produkty Aquanova