Aquanova

Aquanova to belgijska firma oferująca eleganckie i ponadczasowe wyposażenie łazienki wykonane z dobrych materiałów i starannie wykończone. W ofercie Aquanova znajdziecie Państwo typowe akcesoria łazienkowe: dozowniki do mydła i mydelniczki, szczotki i uchwyty do WC, stojaki na ręczniki, pojemniki łazienkowe, kosze na pranie, oraz pasujące kolorystycznie tekstylia łazienkowe: ręczniki i dywaniki.

Oferta akcesoriów łazienkowych Aquanova obejmuje 30 wyrazistych kolekcji wśród których niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tradycjonalistów firma przygotowała akcesoria marmurowe i wykonane z ceramiki, dla wielbicieli nowoczesności - akcesoria z betonu i poliresinu, a dla ceniących unikalność - ręcznie wykonywane akcesoria ze szkła i kamionki.

Mięsiste ręczniki i dywaniki łazienkowe Aquanova łatwo dobrać do akcesoriów - dopasowując kolory na zasadzie kontrastu, lub monochromatycznie. 

Ofertę uzupełniają praktyczne kosze na pranie, pojemniki łazienkowe i stojaki na ręczniki, co sprawia że łatwo z Aquanova wyposażyć łazienkę we wszystkie potrzebne dodatki.

Co rok firma wprowadza kilka nowych kolekcji i delikatnie modyfikuje kolorystykę produktów, tak by osiągnąć idealne dopasowanie kolorów i by być w zgodzie z aktualnymi trendami.

Dla marki Aquanova pracują:

Aquanova Adagio

Aquanova Amy

Aquanova Axel

Aquanova Bela

Aquanova Caya

  • Aquanova
   Kubek Aquanova Caya
   83,00 zł
   Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie

  Aquanova Cleo

  Aquanova Conor

  Aquanova Evora

  Aquanova Forte

  Aquanova Hammam

  Aquanova Icon

  Aquanova Kemen

  Aquanova London

  Aquanova Lubin

  Aquanova Luxor

  Aquanova Mauro

  Aquanova Moon

  Aquanova Nepal

  Aquanova Nort

  Aquanova Ona

  Aquanova Opaco

  Aquanova Oscar

  Aquanova Quartz

  Aquanova Ribba

  Aquanova Sepp

  Aquanova Serah

  Aquanova Skyline

  Aquanova Slate

  Aquanova Snake

  Aquanova Taco

  Aquanova Tibor

  Aquanova Ugo

  Aquanova Vita

  Aquanova York

  Produkty Aquanova