Blomus

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Blomus – rodzinna firma zarządzana z pasją

Świeczniki Blomus Nero

Firma Blomus powstała w 1961 roku i jest głęboko zakorzeniona w tradycji niemieckiej.

Sukces zawdzięcza swej pasji do minimalistycznego design’u i bezkompromisowemu podejściu do jakości materiałów i wykonania. Blomus jest wiodącym producentem wyposażenia wnętrz i akcesoriów do dekoracji domu - ponadczasowych i kochanych od pokoleń.

Siedziba Blomus znajduje się w miasteczku Sundern w północno – zachodniej Westfalii. Firma jest obecnie prowadzona przez czwarte pokolenie rodziny Blome. Marka Blomus to nie tylko stara rodzinna tradycja i wyjątkowe talenty biznesowe: początki firmy związane były mocno z produkcją regionu, który był centrum kwitnącego przemysłu stalowego i węglowego. Rodzinny biznes, założony w 1921 roku jako przedsiębiorstwo produkujące części do rowerów, rozpoczął 40 lat później lokalną produkcję artykułów upominkowych i dekoracyjnych wykonanych z miedzi, mosiądzu, cyny i stali nierdzewnej. Rok 2000 był punktem zwrotnym w historii firmy: nazwano ją Blomus i założono fundamenty pod dzisiejszą wizjonerską markę designerską.

Każdy nowy projekt jest zgodny z filozofią blomus: forms follow function i odzwierciedla pasję założycieli do nieustannego wynajdywania nowych rzeczy i wzbudzania ciekawości. W ten sposób Blomus wybiera nowe, zorientowane na przyszłość ścieżki - bez uszczerbku dla jakości, prostej elegancji i doskonałego rzemiosła.

Blomus i stal nierdzewna

Blomus i stal nierdzewna

Stal nierdzewna jest twarda, nieustępliwa i zimna, a mimo to może być ubierana w organiczne formy, które mówią językiem kobiecej delikatności, wyrafinowania i wdzięku. Od początku historii sztuki i rzemiosła, niezwykłe właściwości tego materiału w jego kontrastowych formach fascynują zarówno artystów, jak i projektantów. Dlatego w ofercie Blomus do niedawna przeważały przedmioty wykonane ze stali.

Akcesoria łazienkowe Blomus AreoAkcesoria kominkowe Blomus Chimo


Blomus – nie tylko stal

Blomus - nie tylko stal

Od momentu założenia firmy stal nierdzewna była ważnym materiałem dla Blomus. Minimalistyczne stalowe akcesoria łazienkowe i kuchenne oraz dekoracje domu są od wielu lat znakiem rozpoznawczym marki. Chociaż oferta Blomus obejmuje dziś różnorodne produkty wykonane z innych materiałów, w tym kamionki, korka, lnu, betonu i drewna, firma wciąż docenia wyjątkowe cechy stali nierdzewnej, czy to w połączeniu z innymi materiałami, czy też we własnej niepozornej doskonałości.

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Sono oraz kolekcja do jadalni Mio to świetny przykład zwrotu, którego w ostatnim roku dokonala marka. Kolekcje wykonane są z przyjemnych w dotyku, "ciepłych" materialów, co dodaje im nieco skandynawskiego charakteru.

Akcesoria łazienkowe Blomus SonoZastawa stołowa Blomus Pilar


Blomus - jakość bez żadnego „ale“

Blomus - jakość bez żadnego „ale“

Bezkompromisowy standard jakości jest bardzo ważny dla marki Blomus i zapewnił jej produktom miejsce na szczycie w międzynarodowym świecie wzornictwa. Wybierając materiały i procesy produkcyjne, Blomus nie robi żadnych ustępstw, lecz zawsze szuka doskonałości. W rozumieniu Blomus jakość odnosi się nie tylko do faktycznego produktu, ale również odnosi się do całości działań firmy. Jej celem jest być pełnym szacunku, uczciwym, rzetelnym i zaangażowanym partnerem dla współpracowników i dla klientów.

Bestsellery Blomus w sklepie Czerwona MaszynaKolekcje Blomus

Produkty Blomus