Bolia

Marka Bolia pochodzi z Danii. Od 2000 roku dumnie reprezentuje skandynawski design - oparty na prostocie, elegancji i wysokiej jakości materiałach. Mimo zachowania tradycji marka stale pracuje nad przesuwaniem granic duńskiego wzornictwa. Do współpracy zaprasza najlepszych projektantów z całego świata, którzy nie boją się zmian. W ten sposób Bolia chce tworzyć nowy etap w Skandynawskim Designie.

Minimalistyczne formy lamp i mebli są inspirowane naturą, do której marka odnosi się z ogromnym szacunkiem.

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z marką Bolia od 2020 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo meble i lampy tej marki.

Bolia to marka oferująca duńskie wzornictwo. Ogromną wage przywiązuje do bliskości z naturą - pod względem stosowanych materiałów i metod wytwarzania. Produkty są wykonywane z trwałych, często ekologicznych materiałów. Projektanci pracujący dla marki Bolia uwielbiają pracę z naturalnymi materiałami. Drewno stosowane w produktach posiada certyfikat jakości FSC - oznaczający pozyskiwanie surowca przy zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych. Produkty charakteryzują też wykonanie z naturalnego kamienia, szkła oraz tkanin - lnu i wełny.

Wysokiej jakości ręczne wykonanie jest potwierdzane kontrolą jakości wszystkich produktów. Bolia meble i lampy w 90% wytwarza w Europie, w lokalnych zakładach wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie.


Lampy Bolia – rekomendacje sklepu Czerwona Maszyna

Bolia projektuje lampy wiszące, podłogowe i stołowe o różnym przeznaczeniu - funkcjonalne i jednocześnie dekoracyjne. W kolekcji przeważają lampy do salonu lub pokoju dziennego. Wiele lamp Bolia jest odpowiednich także do zastosowania we wnętrzach publicznych.

Bolia GrapeBolia Leaves

Bestsellery wśród lamp BoliaMeble Bolia – rekomendacje sklepu Czerwona Maszyna 

Bolia produkuje wyposażenie wnętrz w duńskim stylu, które elementy sprawdzą się we wnętrzu prywatnym i publicznym. Czas oczekiwania na meble i lampy wynosi do 6 tygodni, ze względu na ręczną produkcję i możliwość doboru tapicerek na zamówienie.

Bolia LuxeBolia Posea

 

 Bolia PlateauBolia Peyote

Bestsellery wśród mebli BoliaKolekcje Bolia

Produkty Bolia