Brokis

Brokis to czeska marka, która oferuje prawdziwe cuda ze szkła w niezliczonych konfiguracjach. W ofercie Brokis znajdują się nowoczesne lampy, tworzone przez wykwalifikowanych artystów-rzemieślników. Firma kontynuuje bogatą tradycję szklarską, z której słyną czeskie Morawy, a równocześnie nie boi się eksperymentować. Współpracuje ze zdolnymi projektantami, dając im możliwość zrealizowania swoich artystycznych wizji, czego dobrym przykładem są Nocne Ptaki, które zaprojektował Boris Klimek.

W sklepie Czerwonej Maszyny lampy Brokis przedstawiamy w najpopularniejszym połaczeniu kolorów szkła i zawieszeń, jednak możliwości jest więcej. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie, gdzie  można zobaczyć, dotknąć i od ręki kupić wybrane modele lamp Brokis. Posiadamy również próbki materiałów w wygodnych wzornikach i jesteśmy przekonani, że wspólnie dobierzemy idealne oświetlenie. Nie ma jakiegoś modelu, lub koloru w ofercie sklepu internetowego a produkuje go Brokis? Nie szkodzi, prosimy o kontakt, zamówimy i przyjedzie.


Sklep Czerwona Maszyna jest autoryzowanym sprzedawcą oświetlenia Brokis w Polsce. Ocenie zostały poddane standardy obsługi klienta, wiedza, ekspozycja i stany magazynowe. Brokis wybrał kilka salonów, w tym nas w południowej Polsce z możliwością sprzedaży online. Gwarantujemy, że otrzymacie Państwo oryginalne lampy marki Brokis w zamówionej konfiguracji. Gwarantujemy również pełną opiekę posprzedażną. 

Brokis Balloons

Brokis Capsula

Brokis Knot

Brokis Lightline

Brokis Memory

Brokis Muffins

Brokis Night birds

Brokis Shadows

Brokis Whistle

Produkty Brokis