ferm LIVING

ferm LIVING - duńska marka, która powstała w 2006 roku. Założycielka Ferm LIVING, Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który tak podobał się jej znajomym, że stał się pierwszym produktem nowo założonej firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie marki ferm LIVING można znaleźć szeroki wachlarz dodatków do domu, mebli, lamp oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla produktów ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu.


Jeśli czegoś brakuje w ofercie sklepu internetowego, a posiada go fermLIVING proszę skontaktować się z nami, otrzymujemy regularne, bezpośrednie dostawy i najprawdowpodobniej uda się sprowadzić potrzebne przedmioty

Filozofia Ferm Living - Witaj w domu!

W świecie pełnym kontrastów nasze oczekiwania i marzenia skupione są na  poszukiwaniu sensu i komfortu. Pragniemy zrównoważonego życia z miejscem zarówno na chaos jak i spokój, na chwile refleksji i czas nieskrępowanej radości. Pragniemy przestrzeni, w których możemy być sobą, docenić prawdziwe wartości i poczuć się jak w domu.

Ferm Living w oparciu o swe zamiłowanie do autentycznego designu i znakomitej funkcjonalności, chce kształtować przestrzenie przyszłości i tworzyć produkty, które pomagają zrównoważyć kontrasty życia. Miękkie formy, bogata faktura i głębokie kolory umożliwiają tworzenie szczerej, dobrze skomponowej atmosfery domu. Awangardowe dodatki, zaskakujące wzory i ciekawe szczegóły dodają odrobinę nieoczekiwanego.

 Ferm Living ze swej siedziby w Kopenhadze współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie, łącząc swój skandynawski sposób myślenia z globalnymi umiejętnościami i tradycjami rzemieślniczymi. Firma traktuje poważnie swą odpowiedzialność wobec społeczeństwa i planety i oczekuje tego samego od swych partnerów. Ferm Living tworzy kolekcje mebli, akcesoriów i oświetlenia, dzięki czemu możesz stworzyć kompletną, komfortową przestrzeń, dopasowaną do swoich potrzeb.

 

Tapety Ferm LivingTapety ferm LIVING stanowią esencję filozofii marki oraz początek jej historii – były pierwszymi produktami w ofercie marki.Tapety zaprojektowane w technologii WallSmart to nowa generacja tapet z włókniny, które łatwo i szybko kładzie się na ścianach. W ofercie marki znajdziemy wzory dedykowane do pokoju dziecięcego, salonu, sypialni i przedpokoju. Tapety ferm LIVING stanowią piekną dekorację wnętrz zaprojektowanych w skandynawskim stylu.

 

 

Meble Ferm Living

 

Oferta mebli Ferm Living obejmuje minimalistyczne meble wypoczynkowe, zgrabne stoły i  krzesła do jadalni, stoliki kawowe z marmurowym blatem i  aksamitne pufy. Ich subtelne wzornictwo urzeka wyrafinowanymi detalami.

W Czerwonej Maszynie szczególnie urzekła nas kolekcja stołów Mingle w której można samodzielnie skompletować blat z nogami według własnych preferencji.

 Kolekcja ferm LIVING HermanKolekcja ferm LIVING MingleKolekcja ferm LIVING TurnKolekcja ferm LIVING Pouf

 

 

Ferm Living Kids

 Ferm Living Kids

Specjalną część oferty Ferm Living stanowią meble, tapety, lampy, akcesoria  i dekoracje dla dzieci. Wykonane z naturalnych materiałów, w przyjemnej pastelowej kolorystyce stanowią znakomitą alternatywę dla krzykliwych propozycji populárních marek. Dziecięca kolekcja Ferm Living uczy dzieci rozpoznawać wartość dobrego designu od najmłodszych lat.

 

 

Wyposażenie i dekoracje domu Ferm Living

Wyposażenie i dekoracje domu Ferm Living

W kolekcji akcesoriów do domu Ferm Living mocnym punktem są poduszki dekoracyjne. Dostępne w wielu wzorach, fakturach i kolorach stanowią znakomite przełamanie dla prostych, minimalistycznych mebli. Co rok Ferm Living wprowadza do oferty nowe, zgodne z trendami wnętrzarskimi dekoracje i akcesoria: świeczniki, wieszaki na ubrania i drobne elementy wyposażenia kuchni i łazienki.


 


 

Green Living

Ferm Living Green Living

Ferm Living znane jest także z linii Green Living – serii kwietników, doniczek i wazonów w wyszukanych kolorach i w wielu rozmiarach. Pomysłowe kwietniki, doniczki ścienne i wiszące pomogą zmienić dom w prawdziwą miejską dżunglę. W sklepie Czerwona Maszyna Green Living to najpopularniejsza linia tej marki.

 

 

 Kolekcje ferm LIVING

Produkty ferm LIVING