Joseph Joseph

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”


W sklepie Czerwona Maszyna uważamy, że produkty Joseph Joseph są nie tylko ładne i bardzo wygodne w użyciu, ale też posiadają wartość dodaną. Rozwiązują jakiś drobny problem życia codziennego, o którym nie pomyślelibyśmy, że może zostać rozwiązany - w tym upatrujemy sukcesu Joseph and Joseph.

Zobacz jak akcesoria kuchenne Joseph Joseph ułatwiają codzienne gotowanie: Gotuj z Joseph Joseph!

Wszystko zaczęło się od deski do krojenia

Szklana deska do krojenia Joseph JosephMarka Joseph Joseph wystartowała z stosunkowo niewielkim asortymentem, mając zaledwie kilka produktów w pierwszej kolekcji. Zawierała ona jedynie kilka akcesoriów kuchennych. Był jednak jeden produkt, który się wyróżniał: prosta szklana deska do krojenia. Funkcjonalny, higieniczny charakter deski sprawił, że bracia zaczęli skupiać się na projektowaniu produktów codziennego użytku z nastawieniem na rozwiązywanie problemów. Przyjrzeli się innym obszarom kuchni i wkrótce odkryli, że większość produktów do kuchni po prostu nie działała tak dobrze, jak powinny. Tak rozpoczęli przygodę przekształcania podstawowych artykułów gospodarstwa domowego.

Asortyment Joseph Joseph został rozszerzony o nowatorskie i funkcjonalne akcesoria nie tylko w kuchni, ale także akcesoria do czyszczenia i akcesoria łazienkowe.

Joseph Joseph – światowa marka

Od skromnych początków firma stała się międzynarodową marką artykułów gospodarstwa domowego wielokrotnie nagradzanych i sprzedawanych w ponad 100 krajach na całym świecie, z biurami w Londynie, Nowym Jorku, Paryżu, Dusseldorfie i Tokio. Cały zespół Joseph Joseph podziela entuzjazm braci Richarda i Anthony’ego do innowacji. Pracownicy Joseph Joseph są pasjonatami w dostarczaniu produktów pomocnych w rozwiązywaniu problemów gospodarstw domowych.

 

Joseph Joseph – rekomendacje sklepu Czerwona Maszyna

Kolekcja Nest

Zestawy kuchenne Joseph Joseph Nest

Kolekcja Joseph Joseph Nest to sprytne akcesoria kuchenne do małych kuchni. Można je wkładać jedne w drugie dzięki czemu oszczędzamy miejsce w szafkach i na blacie. W kolekcji znajdziemy zestawy przyborów kuchennych, zestawy mis i miarek, a także pojemniki do przechowywania.

Nest dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – wyrazistej i pastelowej (opal).

Kolekcja Bathroom

Akcesoria łazienkowe Joseph Joseph Bathroom

Joseph Joseph Bathroom to praktyczne akcesoria łazienkowe z błyszczącego tworzywa sztucznego. Przemyślana funkcjonalność sprawia, że są higieniczne i wygodne w codziennym użyciu. Zachowują przy tym nieformalny charakter. Akcesoria łazienkowe Joseph Joseph Bathroom są dostępne w dwóch wersjach: biało - szarej i biało – niebieskiej.

Kosze i kompostowniki Intelligent Waste

Kosze i kompostowniki Joseph Joseph Intelligent Waste

Kosze Joseph Joseph Intelligent Waste to zaawansowani pomocnicy w segregacji śmieci. Kosze są podzielone na 3 komory i wyposażone w filtry pochłaniające zapachy, oraz otwory napowietrzające – zapobiegające zasysaniu worków. Gumowe kółka ułatwiają ich przestawianie. Kolekcję Intelligent Waste uzupełniają poręczne kompostowniki i kosz z funkcją zgniatania.

Kolekcja Surface

Joseph Joseph Surface

Joseph Joseph Surface to kilka praktycznych akcesoriów które będą przydatne wokół zlewu. Dzięki stalowemu wykończeniu prezentują się elegancko i pozwalają ukryć mało estetyczne gąbki, szczotki i myjki.

Bestsellery Joseph JosephKolekcje Joseph Joseph

Produkty Joseph Joseph